2 Ekim 2012 Salı

DİKKAT !!! PUANTİYE GELİYOR!!!Bugünki bu kıyafetimin ilham kaynağı ;Louis Vuitton dan ...Dün  akşam Cadde de dolasırken Louis Vuitton un vitrinine gözüm takıldı..Heryer puantiye!!!! 83 yaşında puantiye sevdalısı olan tasarımcı Yayoi Kusama   ile Louis Vuitton nun ortaklığı neticesinde ortaya çıkan bu tablo , Louis Vuitton nun vitrinlerini Temmuz ayından itibaren  süslemeye başladı... Bu arada sizlere küçük bir de bilgi;Yayoi Kusama   , puantiye takıntısı yüzünden akıl hastanesine gönüllü yatmış:-))Aman siz bukadar abartmayın:-)) 

 Kıyafetten, gözlüğe, aksesuara kadar  firmanın üretiminde olan her ürüne el atmış Yayoi Kusama..Bunu  Louis Vuitton mağzalarında söyle bir gezerseniz hemen anlarsınız..  

 Tabiiki bu trende ayak uydurmakda biraz cesaret ve yakıştırma istiyor. Kendine güvenen herkesi sahneye davet ediyorum..  Bu yazın ortasına bomba gibi düşen, sonbaharda gözlerimize hitap eden ve kış aylarında mutlaka dolabımızda bir parça olacak olan puantiyeye aramıza hoşgeldin diyorum...

Bu sene kıyafetlerimizden tutalım, ev eşyalarımızdan bırakalım inanılmaz bır çılgınlık geliyor. Evimizin her köşesinden ben burdayım ,bende burdayım diyen bir sürü puantiye ile karşılasabiliriz..

Kimi ne göre sevimli gelen bu desen maximum 10 senede bir tekrar çıkar trend olarak  karşımıza. Bazılarımız sevimli, sexi bulurken bazılarımıza çokta itici gelebilir...Ama ben bu trende bayıldım..:-))

Bugün bende kocaman paçaları olan, puantiyeli pantalonumla karşınızdayım efendim..

Kendinize çok ama çok iyi bakın...HOŞÇAKALIN..
  • PANTALON                 :TWIST
  • BLUZ                          :ZARA
  • BOLERO                      :QUE
  • ÇANTA                        :TWIST
  • AYAKKABI                  :SHOETEK
  • BİLEKLİKLER             :MANGO
  • TAMTUR YÜZÜKLER   :MİNYON PIRLANTA
  • GÜL YÜZÜK                :ACCESSORIES
  • KÜPE                          :MANGO 

Buyrun Yayoi'den görseller...:-))
Monogram ve puantiye çılgınlığı bir arada Photo: Louis Vuitton
.                    

                                          

      

                       

                 

                                
           

 . 

 
Şimdi de evlerimizdeki puantiyelerden bir kaç görsellik...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder