29 Mayıs 2012 Salı

Yandan Şeritli Pantalonlarİlkbahar-Yaz sezonunun en önemli trendlerinden biri de smokin pantolonlar... Ünlü tasarımcılar maksi etekler,asimetrik etekler ve elbiselerin,yanı sıra bu sezon pantolonlara da yer vermişler koleksiyonlarında... Özellikle palazzo pantolonlar ve smokin pantolonlar bu yıl ön planda... Çiçek desenli, şal desenli, geometri desenli ve  rengarenk pantolonları ,renkli skinny jean leri ,neon renkleri sayarken bir de yandan şeritli pantolonları unutmamak gerekiyor :))

Gelelim yine en önemli soruya; bu çizgili pantolonları ya da yandan şeritli pantolonları nerde bulabiliriz? Bu pantolonları   ilk aklıma gelenleri hemen sıralayayım ;Zara, Mango, H&M, Twist ve Topshop mağazalarında bulabilirsiniz...  
Yani sözün kısası 2012 trendlerinin içinde yandan şeritli pantolonlar önemli bir yere sahip...
Bizde madem bu trende ayak uydurup bugünki kombinimizi yandan siyah seritli beyaz bir pantalonla yapalım:)) beni takip etmeye devam edinnnn!!!


  • Pantalon     :TWIST
  • Üst               :ZARA
  • Bolero         :QUE
  • Ayakkabı     :NINEWEST
  • Bileklikler    :MANGO & MİLLA 
  
 Resimlerde ünkü tasarımcıları  şeritli pantolan kombinlerini sergiledikleri defilelerden  örnekler ...Aaa  3.resim tıpatıp benim pantalonum!!:))


Evet Ajda Pekkan Kral Tv Müzik Ödülleri gecesinde yandan siyah şeritli beyaz bir tulumla geceye katılmıştı ve her zaman ki gibi çok şıktı
Kendisi her ne kadar bu trendi tulum olarak yorumlamış olsa da güzel bir örnek diye düşünüyorum bu trende...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder